$(function(){ $("#header").load("header.html"); $("#footer").load("footer.html"); }); PayKwik Alımlarınızda Uyguladığımız Kalite Politikası

PAYKWİK AL KART KALİTE POLİTİKASI

Paykwik Al Kart 6 yıldır sahip olduğu deneyim ve vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir ve satış sonrası hizmet verir. Paykwik Al Kart, uluslararası standartlarda güvenli kart yetkili bayisi olma vizyonuyla, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Paykwik Al Kart A.Ş sektöründeki rekabetçi konumunu, teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı hizmet veriş şekli ile korumaktadır. Paykwik Al Kart A.Ş maksimum kalitede hizmet vermek için; güncel teknolojilerle geliştirilen yaratıcı çözümler üretir ve sahip olduğu ekibiyle kalite düzeyini korur.
Paykwik Al Kart A.Ş Kalite Politikası Esasları; *Güvenli ve Paykasa satın almak için müşterilerimize elimizden gelenin en fazlasını en güvenilir şekilde sağlıyoruz. *Uygun Paykasa ve Astropay fiyatları ile sizlerle kaliteli bir hizmet sunma peşindeyiz. * Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı yazılım çözümleri geliştirmek ve altyapısının güvenliğini her daim sağlamak. * Personelinin çalışmaktan gurur duyduğu, güvenli kart yetkili bayisi konusunda lider bir şirket olmak. * Alt yapımızı uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek. * Müşterilerimizin ihtiyaçları odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek.
faq-person