$(function(){ $("#header").load("header.html"); $("#footer").load("footer.html"); }); PayKwik Özellikleri

PAYKWİK KART ÖZELLİKLERİ

Paykwik Kartının Avantajları

İnternet ortamında alışverişin artması, güvenlik konusunu da beraberinde getirmiştir. Online alışverişlerde kimlik ve banka bilgilerini vermek istemeyenler için yeni arayışlar başladı. Bu bağlamda yeni hizmetler üretilmeye başlandı. Alışverişlerde kimlik ve kart bilgileri kullanılmadan alışveriş yapmaya imkân tanıyan sanal kart kullanımı hizmete sunuldu. Online alışverişlerde kredi kartı kullanmanızı ortadan kaldıran sanal kartlardan öne çıkanı da paykwik karttır. Uluslar arası kart statüsüne sahip olan paykwik ile internette güvenli ve hızlı alışveriş yapmanın avantajını yaşabilirsiniz.

Paykwik Hakkında

Paykwik, 2009 yılında ön ödemeli bir sanal kart olarak hizmete sunuldu. Kredi kartı özellikleri taşısa da sunduğu imkanlar bakımından kredi kartlarından daha avantajlıdır. Dünya genelinde geçerli olduğu için internette faaliyette bulunan yüzlerce sitede kullanabilirsiniz. Paykwikte diğer sanal kartlardan farklı olarak 14 haneli bir şifre bulunuyor. Alışverişlerinizde bu şifreyi kullanıyorsunuz. Şifre sayesinde, fiziki kartınızın elinizde olması ya da kredi kartınızdaki gibi kart bilgileri ve CVV numarası gerekmiyor. Ayrıca telefonunuza sms doğrulaması da beklemek zorunda değilsiniz.

Paykwikin Sunduğu Avantajlar

Paykwikin sunduğu en büyük avantaj kolay ve hızlı satın al işlemi ile yaygın kullanım ağıdır. Mobil cihazlarınızla istediğiniz yerde ve zamanda hızlıca al ve sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik, sunduğu imkânlar bakımından dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı vardır. Uluslar arası bir kart olduğu yurt içi ve dışı faaliyet gösteren internet sitelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paykwik tek kullanımlık, süreli ve limitli bir karttır. Karta bir defa yükleme yapabilir ve bir defalık harcama yapabilirsiniz. İhtiyacınız kadar olanı yüklediğiniz zaman bir daha yükleme yapamıyorsunuz. Kartın bir yıllık kullanma süresi bulunuyor. Kartınızı aldığınız andan bakiyenizi harcadığınız anda kart kullanıma kapanıyor. Ayrıca hiç kullanmadığınız takdirde de bir yılın sonunda otomatik olarak kapanıyor. Kartın tek kullanımlık, süreli ve limitli olması sizin yararınızadır. Limit aşım probleminiz, kartınızın kaybolması, çalınması gibi sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca tek kullanımlık olduğundan her ay ekstreler almıyorsunuz. Alışverişlerinizde kullandığınız Paykwiki bir yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz. Türk ekonomisinde döviz kuru sürekli dalgalanmalar yaşıyor. Paykwik de euro bazlı olduğu için, euronun düşük olduğu zamanlar satın alıp, euro yükseldiğinde bozdurup, kara geçebilirsiniz.
faq-person