$(function(){ $("#header").load("header.html"); $("#footer").load("footer.html"); }); PayKwik Satın Al

PAYKWİK SATIN ALMA İŞLEMLERİ

Paykwik Nasıl Alınır?

Paykwiki diğer sanal kartlardan bir adım öne taşıyan özelliği, yaygın bayi ağının olmasıdır. Yaygın bayi ağı sayesinde hızlı şekilde satın al veya sat (bozdurma) işlemi yapabilirsiniz. Satın alma veya bozdurma işlemlerinizi resmi paykwik resellerinden yapmanızda fayda vardır. Resmi bayiler, döviz kurlarını sürekli en hızlı şekilde güncelledikleri için, zarara uğramadan bu bayilerden alabilirsiniz. Paykwik alım işlemi yapabilmeniz için bir banka hesabınız gerekiyor. Hesabınız internet bankacılığına açıksa, mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarınızdan hızlı şekilde alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Müşteri Hizmetleri

Resmi aracı kurumun internet sitesine girip, müşteri hizmetlerinden güncel kuru öğreniyorsunuz. 10 eurodan 1000 euroya kadar alabiliyorsunuz. Almak istediğiniz kartın tutarını Türk Lirasına çevirip, bayinin hesabına aktarıyorsunuz. Para hesaba yattıktan sonra size 14 haneli bir şifre veriliyor. Bu şifre kripto şifreleme tekniğiyle üretildiği için kırılması ve kopyalanması mümkün değildir. Bu nedenle güvenle alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Paykwik Nasıl Kullanılır?

İnternet ortamında kart ve iletişim bilgilerini vermek için Paykwik ideal bir alışveriş kartıdır. Genellikle bilgisiyar ve mobil oyun alışverişleri için küçük meblağlarda harcama yapmak isteyenler daha ziyade kullanıyorlar. Facebook, skype gibi sosyal medyada, interaktif oyunlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bahis sitelerine para yatırmak isteyenlerin de ilk tercihi Paykwik sanal kartıdır. Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunulmadığı için güvenli bir yatırım aracı olarak tercih ediliyor. İnternette faaliyette bulunan yüzlerce alışveriş mağazasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alışverişi tamamladıktan sonra ödeme kısmında “Paykwikle Ödeme” seçeneğini seçiyorsunuz. Açılan sayfaya 14 haneli pin kodunu giriyorsunuz. Onayladıktan sonra alışverişinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.
faq-person